PIŁKA SIATKOWA KOBIET – II LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
7339
page-template-default,page,page-id-7339,page-child,parent-pageid-7289,bridge-core-2.5.9,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET – II LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin:
26.02.2018 – 27.04.2018
Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 SGGW 12 12 0 36:71042:716 35       
2 APS 12 8 4 30:231110:1051 21       
3 ASzWoj 12 6 6 27:251110:1094 20       
4 SWPS 11 5 6 16:22803:894 14       
5 UW II 11 4 7 21:24943:1003 13       
6 UKSW 12 4 8 18:30988:1065 12       
7 WSR 12 2 10 15:32883:1056 8       

TERMINARZ II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

ROZEGRANE SPOTKANIA

Mecz Score
26 kwietnia 2018 19:15 ul. Siennicka 40
SWPS UW II

-:- ()

24 kwietnia 2018 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW APS

3 - 1 (16:25, 25:8, 25:14, 25:15)

17 kwietnia 2018 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS ASzWoj

3 - 2 (19:25, 25:16, 16:25, 25:12, 15:13)

17 kwietnia 2018 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WSR

3 - 0 ()

16 kwietnia 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW SWPS

0 - 3 (18:25, 23:25, 23:25)

12 kwietnia 2018 19:15 ul. Siennicka 40
SWPS SGGW

0 - 3 (17:25, 23:25, 22:25)

12 kwietnia 2018 18:30 ul. Banacha 2a
UW II UKSW

1 - 3 (25:19, 16:25, 24:26, 14:25)

11 kwietnia 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR APS

0 - 3 (21:25, 23:25, 11:25)

10 kwietnia 2018 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS SWPS

3 - 1 (19:25, 25:15, 25:17, 25:21)

27 marca 2018 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UW II

3 - 1 (25:19, 25:19, 26:28, 25:19)

26 marca 2018 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj WSR

3 - 2 (25:10, 18:25, 25:22, 22:25, 17:15)

22 marca 2018 19:15 ul. Siennicka 40
SWPS ASzWoj

3 - 1 (25:21, 27:25, 18:25, 27:25)

22 marca 2018 18:30 ul. Banacha 2a
UW II APS

2 - 3 (25:18, 25:18, 21:25, 9:25, 12:15)

19 marca 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW SGGW

0 - 3 (20:25, 23:25, 17:25)

14 marca 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR SWPS

3 - 0 (25:17, 26:24, 26:24)

12 marca 2018 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UW II

3 - 1 (28:26, 17:25, 25:20, 25:14)

12 marca 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW APS

2 - 3 (19:25, 26:24, 17:25, 25:19, 11:15)

8 marca 2018 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WSR

3 - 2 (18:25, 22:25, 27:25, 25:20, 15:7)

5 marca 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW ASzWoj

2 - 3 (16:25, 20:25, 25:20, 25:22, 9:15)

28 lutego 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR UKSW

2 - 3 (25:13, 25:14, 21:25, 20:25, 13:15)

26 lutego 2018 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj SGGW

2 - 3 (21:25, 25:22, 25:21, 20:25, 10:15)

25 stycznia 2018 19:15 ul. Siennicka 40
SWPS UKSW

3 - 0 (25:22, 25:22, 25:22)

23 stycznia 2018 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW SWPS

3 - 0 (25:17, 25:12, 25:9)

22 stycznia 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW WSR

3 - 1 (25:20, 25:15, 21:25, 25:19)

17 stycznia 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR SGGW

1 - 3 (15:25, 26:24, 8:25, 21:25)

15 stycznia 2018 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj APS

2 - 3 (17:25, 20:25, 25:23, 25:22, 13:15)

9 stycznia 2018 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS WSR

3 - 0 (25:19, 25:21, 25:13)

8 stycznia 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW UW II

1 - 3 (25:23, 22:25, 21:25, 23:25)

18 grudnia 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SGGW

1 - 3 (15:25, 10:25, 27:25, 23:25)

14 grudnia 2017 19:15 ul. Siennicka 40
SWPS APS

3 - 2 (21:25, 25:23, 22:25, 27:25, 15:11)

13 grudnia 2017 18:45 ul. Lindego 20
WSR ASzWoj

3 - 2 (21:25, 13:25, 25:14, 25:20, 15:8)

11 grudnia 2017 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UKSW

3 - 1 (21:25, 25:16, 25:23, 25:19)

5 grudnia 2017 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS UW II

3 - 2 (25:10, 22:25, 22:25, 25:19, 15:4)

5 grudnia 2017 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UKSW

3 - 0 (25:15, 25:10, 25:16)

4 grudnia 2017 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj SWPS

3 - 0 (25:14, 28:26, 25:21)

30 listopada 2017 19:15 ul. Siennicka 40
SWPS WSR

3 - 1 (25:18, 18:25, 25:22, 25:20)

30 listopada 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II ASzWoj

1 - 3 (17:25, 20:25, 25:23, 22:25)

28 listopada 2017 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS UKSW

2 - 3 (25:20, 20:25, 19:25, 25:22, 5:15)

22 listopada 2017 18:45 ul. Lindego 20
WSR UW II

0 - 3 (18:25, 28:30, 16:25)

21 listopada 2017 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS SGGW

1 - 3 (25:18, 15:25, 10:25, 23:25)

16 listopada 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SWPS

3 - 0 (25:17, 25:14, 25:18)

14 listopada 2017 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW ASzWoj

3 - 0 (25:15, 25:17, 25:17)

WSPIERAJĄ NAS