PIŁKA SIATKOWA KOBIET – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
7337
page-template-default,page,page-id-7337,page-child,parent-pageid-7289,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET – I LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin:
27.02.2018 – 27.04.2018
Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 AWF 14 14 0 42:21092:754 42       
2 VISTULA 14 12 2 37:91109:785 35       
3 PW 14 8 6 28:251144:1141 24       
4 ALK 14 7 7 24:261048:1133 22       
5 SGH 14 5 9 22:311081:1176 15       
6 WUM 14 5 9 22:351162:1283 14       
7 UW 13 3 10 17:341047:1172 10       
8 WAT 13 1 12 8:38881:1120 3       

TERMINARZ I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

ROZEGRANE SPOTKANIA

Mecz Score
25 kwietnia 2018 20:40 ul. Szturmowa 1/3
UW WAT

-:- ()

24 kwietnia 2018 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT VISTULA

0 - 3 (8:25, 9:25, 22:25)

19 kwietnia 2018 20:00 ul. Kartezjusza 1
WAT WUM

3 - 2 (21:25, 26:24, 20:25, 25:23, 17:15)

19 kwietnia 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW UW

3 - 0 (25:19, 25:13, 25:18)

18 kwietnia 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WUM

3 - 1 (18:25, 27:25, 25:21, 25:22)

17 kwietnia 2018 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA SGH

3 - 0 (25:13, 25:20, 25:20)

16 kwietnia 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH ALK

3 - 0 (25:13, 25:22, 25:14)

16 kwietnia 2018 19:30 ul. Marymoncka 34
AWF WAT

3 - 0 (25:20, 25:20, 25:16)

12 kwietnia 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH AWF

0 - 3 (21:25, 11:25, 11:25)

12 kwietnia 2018 20:30 ul. Banacha 2a
UW WUM

1 - 3 (20:25, 25:27, 25:23, 21:25)

12 kwietnia 2018 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT PW

0 - 3 (12:25, 19:25, 21:25)

11 kwietnia 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK VISTULA

0 - 3 (00:25, 00:25, 00:25)

29 marca 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGH

3 - 1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:16)

27 marca 2018 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM VISTULA

1 - 3 (28:26, 20:25, 19:25, 17:25)

27 marca 2018 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGH

0 - 3 (23:25, 21:25, 13:25)

26 marca 2018 19:30 ul. Marymoncka 34
AWF ALK

3 - 0 (25:22, 25:10, 27:25)

22 marca 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH UW

3 - 2 (21:25, 25:19, 15:25, 25:20, 15:11)

21 marca 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK PW

2 - 3 (25:19, 24:26, 25:18, 20:25, 11:15)

20 marca 2018 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA AWF

1 - 3 (25:19, 21:25, 23:25, 22:25)

15 marca 2018 20:30 ul. Banacha 2a
UW ALK

0 - 3 (18:25, 22:25, 18:25)

15 marca 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW VISTULA

0 - 3 (13:25, 12:25, 14:25)

12 marca 2018 19:30 ul. Marymoncka 34
AWF WUM

3 - 0 (25:18, 25:10, 25:5)

8 marca 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WUM

2 - 3 (22:25, 25:18, 25:20, 18:25, 14:16)

7 marca 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WAT

3 - 0 (28:26, 25:18, 25:22)

6 marca 2018 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA UW

3 - 0 (25:13, 25:18, 27:25)

5 marca 2018 19:30 ul. Marymoncka 34
AWF PW

3 - 0 (25:11, 25:13, 25:23)

1 marca 2018 20:30 ul. Banacha 2a
UW AWF

1 - 3 (25:19, 15:25, 24:26, 22:25)

27 lutego 2018 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM PW

3 - 2 (24:26, 26:28, 25:23, 25:23, 15:12)

22 stycznia 2018 19:30 ul. Marymoncka 34
AWF UW

3 - 0 (25:21, 25:10, 25:19)

18 stycznia 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH VISTULA

0 - 3 (17:25, 20:25, 19:25)

18 stycznia 2018 20:30 ul. Banacha 2a
UW PW

1 - 3 (25:20, 20:25, 18:25, 20:25)

18 stycznia 2018 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT AWF

0 - 3 (8:25, 10:25, 14:25)

16 stycznia 2018 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM ALK

1 - 3 (9:25, 15:15, 25:21, 17:25)

11 stycznia 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WAT

3 - 0 (25:20, 25:15, 30:28)

9 stycznia 2018 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA ALK

3 - 0 (25:15, 25:19, 25:23)

9 stycznia 2018 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM UW

2 - 3 (25:18, 25:23, 21:25, 23:25, 12:15)

8 stycznia 2018 19:30 ul. Marymoncka 34
AWF SGH

3 - 0 (25:10, 25:20, 25:13)

14 grudnia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH PW

2 - 3 (25:23, 17:25, 20:25, 25:22, 12:15)

14 grudnia 2017 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT UW

1 - 3 (21:25, 25:21, 18:25, 18:25)

13 grudnia 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK AWF

0 - 3 (24:26, 11:25, 15:25)

12 grudnia 2017 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA WUM

3 - 0 (25:16, 25:13, 25:14)

7 grudnia 2017 20:30 ul. Banacha 2a
UW SGH

3 - 1 (25:21, 25:19, 22:25, 25:19)

7 grudnia 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW ALK

3 - 1 (25:19, 27:25, 25:27, 25:22)

5 grudnia 2017 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM WAT

3 - 1 (23:25, 25:21, 25:19, 25:13)

4 grudnia 2017 19:30 ul. Marymoncka 34
AWF VISTULA

3 - 0 (25:20, 25:18, 25:22)

30 listopada 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WAT

3 - 2 (23:25, 16:25, 25:17, 25:21, 15:13)

29 listopada 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK UW

3 - 1 (27:29, 25:18, 25:22, 25:16)

28 listopada 2017 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA PW

3 - 0 (25:17, 25:17, 25:16)

28 listopada 2017 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM AWF

0 - 3 (13:25, 17:25, 19:25)

23 listopada 2017 20:30 ul. Banacha 2a
UW VISTULA

2 - 3 (25:22, 18:25, 14:25, 25:18, 7:15)

23 listopada 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW AWF

0 - 3 (21:25, 19:25, 17:25)

23 listopada 2017 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT ALK

1 - 3 (25:22, 20:25, 26:28, 25:27)

21 listopada 2017 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM SGH

0 - 3 (21:25, 22:25, 18:25)

16 listopada 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WUM

2 - 3 (16:25, 25:20, 22:25, 25:13, 13:15)

15 listopada 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGH

3 - 1 (25:18, 25:19, 23:25, 26:24)

14 listopada 2017 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA WAT

3 - 0 (25:15, 25:20, 25:15)

WSPIERAJĄ NAS