Wyniki 2024 – ML
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
23529
page-template-default,page,page-id-23529,page-child,parent-pageid-4528,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119,elementor-page elementor-page-23529

Wyniki 2024 – ML

Wyniki - Mężczyźni - Kategoria Lekka

MiejsceNazwisko i ImięUczelniatypCzas
1Kacper MickiewiczUKW BydgoszczUNI3:00,9
2Patryk SzpakAWF WarszawaUWF3:02,5
3Filip BałazyPUM w SzczecinieUME3:03,3
4Mikołaj KotAWF WarszawaUWF3:03,4
5Dariusz PaczkowskiWSG BydgoszczUSP3:04,3
6Stefan RostworowskiUJ KrakówUNI3:04,8
7Jan AleksandrowiczPG GdańskUTE3:06,6
8Miłosz JasiulewiczUKW BydgoszczUNI3:06,9
9Łukasz SpirkaPBŚ BydgoszczUTE3:07,1
10Antoni Radomiński-LasekAGH KrakówUTE3:07,4
11Kamil AdamczykUJ KrakówUNI3:07,9
12Rafał HyraPM SzczecinUSP3:08,2
13Andrii MashentsevPL LublinUTE3:08,3
14Szymon StankiewiczPG GdańskUTE3:08,3
15Kacper PolańskiUMK ToruńUNI3:08,7
16Artur ZalewskiUKW BydgoszczUNI3:09,7
17Dawid SerokaPG GdańskUTE3:09,9
18Hubert GuzyPG GdańskUTE3:10,2
19Tomasz MaickiUJ KrakówUNI3:10,2
20Szymon SzczerbikAGH KrakówUTE3:10,5
21Przemysław WilkPŚk KielceUTE3:10,8
22Szymon KowalińskiPWr WrocławUTE3:10,9
23Robert UrbańskiAWFiS GdańskUWF3:11,9
24Maciej KaczorowskiUM ŁódźUME3:12,0
25Donat CupiałUM ŁódźUME3:12,6
26Piotr OsmańskiAWFiS GdańskUWF3:12,6
27Jakub MakalAWFiS GdańskUWF3:12,9
28Mateusz NarojczykWAT WarszawaUSP3:13,3
29Miłosz MosurPWr WrocławUTE3:13,4
30Paweł SkuttaPŚ GliwiceUTE3:13,7
31Daniel GutAGH KrakówUTE3:13,7
32Robert KubiczekPANS NysaUSP3:14,0
33Jakub PiotrowskiPWr WrocławUTE3:14,1
34Kamil RzepkaPŚk KielceUTE3:14,2
35Michał RadolińskiPP PoznańUTE3:14,7
36Jakub BednarekUJK KielceUNI3:15,2
37Radosław KmiecikPP PoznańUTE3:15,2
38Emil KarpińskiUWM OlsztynUNI3:15,4
39Ryszard PiaseckiUG GdańskUNI3:15,4
40Mieszko SzymańskiPM SzczecinUSP3:15,5
41Roman NowakAGH KrakówUTE3:15,6
42Paweł KacałaPG GdańskUTE3:16,1
43Dariusz StefanowskiPWr WrocławUTE3:16,2
44Miłosz RogińskiGUMed GdańskUME3:16,3
45Aleksander ChajdaUW WarszawaUNI3:16,3
46Andrii SergaPL LublinUTE3:16,6
47Dorian ZasadaPBŚ BydgoszczUTE3:17,0
48Jan SzmydPK KrakówUTE3:17,6
49Wojciech PawickiUG GdańskUNI3:17,7
50Mateusz ŚwiderskiPM SzczecinUSP3:17,8
51Szymon TomczukUJ CM KrakówUME3:18,5
52Jan CiesielskiUPWr WrocławUSP3:18,6
53Adam KornackiUniwersytet KaliskiUSP3:18,6
54Michał MuchaPK KrakówUTE3:18,9
55Jakub StaudtPWr WrocławUTE3:18,9
56Mateusz MarcinkowskiPŚk KielceUTE3:18,9
57Leonard DziwischPUM w SzczecinieUME3:19,0
58Rafał SkoczeńUWM OlsztynUNI3:19,2
59Bartosz LewczukSGGW WarszawaUSP3:19,2
60Antoni CzekalaUMK ToruńUNI3:19,5
61Aleksander ZiółkowskiUG GdańskUNI3:19,7
62Aleksander SztajnertUM ŁódźUME3:20,0
63Tadeusz SzymańskiSGH WarszawaUSP3:20,0
64Mateusz KucPŚk KielceUTE3:20,2
65Michał SzubartowskiUM LublinUME3:20,6
66Marek WalentynowiczPG GdańskUTE3:20,7
67Yahor BitelPL LublinUTE3:20,7
68Filip BulińskiPK KrakówUTE3:20,8
69Michał BłażukUM ŁódźUME3:21,1
70Mateusz PrzybylskiSGH WarszawaUSP3:22,0
71Filip ZmonarskiUPWr WrocławUSP3:22,1
72Michał BoguszewskiSGGW WarszawaUSP3:22,2
73Bartosz SkałaUWM OlsztynUNI3:22,4
74Wojciech WajerGUMed GdańskUME3:22,4
75Krzysztof LisPO OpoleUTE3:22,5
76Jakub KośmińskiPANS NysaUSP3:22,8
77Tomasz ZachwiejaSGH WarszawaUSP3:22,9
78Krystian WięchUE KatowiceUSP3:22,9
79Wojciech ŁabusPP PoznańUTE3:23,4
80Rafał DembowskiUWM OlsztynUNI3:24,2
81Kacper BłażejczykPL LublinUTE3:25,1
82Wiktor FiszbachPRz RzeszówUTE3:25,2
83Kamil AdamekPŚ GliwiceUTE3:25,5
84Maciej RutaPM SzczecinUSP3:25,7
85Jan SosnowskiPW WarszawaUTE3:25,8
86Jakub FlorczykPŚ GliwiceUTE3:26,3
87Maksym KuzminPL LublinUTE3:26,5
88Wiktor OrzeszkoPANS NysaUSP3:26,8
89Stanisław KrasińskiUW WarszawaUNI3:26,9
90Lev ZubenkoPŚk KielceUTE3:27,6
91Karol KrólewskiPK KrakówUTE3:27,8
92Bartosz WłodarzUJ KrakówUNI3:28,0
93Kamil KrzeszowskiPRz RzeszówUTE3:28,0
94Bartosz PszczółkowskiPG GdańskUTE3:28,1
95Paweł JunikPRz RzeszówUTE3:28,6
96Damian MarciniakUJ KrakówUNI3:28,6
97Jakub GoneraUJ KrakówUNI3:28,8
98Bartosz GrabarekPANS NysaUSP3:29,1
99Oskar NowakPK KrakówUTE3:30,4
100Stanisław DawidziukPW WarszawaUTE3:30,4
101Stanisław SieniawskiUW WarszawaUNI3:30,4
102Andrzej GrabowskiPK KrakówUTE3:30,5
103Paweł RakAWF WarszawaUWF3:30,5
104Wojciech SpychałaUPWr WrocławUSP3:30,8
105Kacper KrasińskiUS SzczecinUNI3:31,6
106Wiktor DrwalUPr LublinUSP3:31,6
107Kacper SymulaPRz RzeszówUTE3:31,9
108Jakub PodleckiSGGW WarszawaUSP3:32,6
109Łukasz WójcikAWF WarszawaUWF3:32,7
110Tomisław BiernatUE KatowiceUSP3:33,4
111Bartosz WróbelPL LublinUTE3:33,5
112Szymon TaraskaPŁ ŁódźUTE3:33,7
113Adam PatoletaUS SzczecinUNI3:34,5
114Dawid GrabekPL LublinUTE3:34,9
115Michał PływaczSGH WarszawaUSP3:35,0
116Kamil PuchałaUŁ ŁódźUNI3:35,1
117Szymon KowalskiSGGW WarszawaUSP3:35,3
118Paweł SzromekPŚ GliwiceUTE3:35,7
119Łukasz KolmanUM LublinUME3:36,6
120Patryk JanczykUŁ ŁódźUNI3:37,0
121Igor BielikAMW GdyniaUSP3:37,7
122Wiktor MakarukSGH WarszawaUSP3:38,0
123Konrad TopolnickiPO OpoleUTE3:39,9
124Artur SiekaczyńskiUMCS LublinUNI3:40,2
125Kacper PałkaPK KrakówUTE3:40,3
126Jan AdamaszekPK KrakówUTE3:41,2
127Kamil BilińskiUR RzeszówUNI3:41,8
128Miłosz SzczudłoUR RzeszówUNI3:42,0
129Karol SmutekUPr LublinUSP3:42,2
130Bartosz RosółUE KatowiceUSP3:45,0
131Nikodem KowalskiUE KatowiceUSP3:45,4
132Patryk ZdrodowskiUE KatowiceUSP3:45,8
133Filip DerwichPO OpoleUTE3:52,0
134Stanisław NożyńskiSGH WarszawaUSP3:56,2
135Miłosz ZubrzyckiUPWr WrocławUSP3:59,8