Akademickie zmagania zawieszone do 9 kwietnia
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
14758
post-template-default,single,single-post,postid-14758,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Akademickie zmagania zawieszone do 9 kwietnia

Akademickie zmagania zawieszone do 9 kwietnia

Sport to zdrowie, a zdrowie i bezpieczeństwo uczestników naszych imprez jest najważniejsze. Widząc pogarszając się sytuacją pandemiczną prezydium Akademickiego Związku Sportowego podjęło decyzję o czasowym zawieszeniu rozgrywek.

Do 9 kwietnia została zawieszona organizacja Akademickich Mistrzostw Polski, Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS oraz lig środowiskowych w tym Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo sportowców, ale też osób odpowiedzialnych za organizację wspomnianych wydarzeń i wolontariuszy.

„ Zwracamy również uwagę na rzetelne stosowanie się do wszelkich obostrzeń i nakazów związanych z bezpieczeństwem obowiązujących w przestrzeni publicznej, uczelnianej, klubowej, pamiętając o zasadzie: maseczki, dystans, dezynfekcja.Informacje dotyczące dalszych działań będą publikowane na naszych stronach internetowych: azs.pl, pasja.azs.pl i ampy.pl – czytamy w oficjalnym komunikacie Prezydium ZG.

W marcu 2020 podczas zawieszenia rozgrywek akademickich koronawirus dla wielu wydawał się czymś egotycznym. Suchymi danymi podawanymi co dnia w mediach. Dziś jednak część rodzin, kolegów i koleżanek zetknął się już z tą chorobą. Nie możemy zbagatelizować tego problemu i wierzymy, że czasowe ograniczenie rozgrywek pomoże nam wrócić do pełnej aktywności.

PEŁEN KOMUNIKAT