AKADEMIA LIDERÓW AZS
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
1725
page-template-default,page,page-id-1725,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

INSPIRACJE, WARSZTATY, DEBATY, TEAM BUILDING
WZMOCNIJ SIEBIE, ROZWIŃ SWÓJ KLUB, STWÓRZ LEPSZE WYDARZENIE

4 DNI, KTÓRE DADZĄ CI NOWĄ MOTYWACJĘ I NARZĘDZIA DO DALSZEGO DZIAŁANIA W SWOIM ZESPOLE

termin: 18-22.03.2015 (środa – niedziela)
miejsce: Warszawa – obiekty AWF Marymoncka 34
organizator: AZS Środowisko Warszawa – na zlecenie ZG AZS

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII?

W szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby reprezentujące Klub AZS. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność wpłynięcia (a także liczba osób z jednego klubu / środowiska) oraz rekomendacja Rady UKF

KOSZTY UDZIAŁU

Koszty związane z pobytem i organizacją szkolenia (zakwaterowanie w akademikach AWF Warszawa, wyżywienie, program szkolenia) od kolacji w dniu 18 marca, do śniadania w dniu 22 marca częściowo pokrywa AZS. Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do wpłacenia w dniu przyjazdu, w recepcji 150 PLN na pokrycie częściowych kosztów pobytu i organizacji. Przedstawiciele Klubów AZS z Warszawy nie korzystający z noclegów pokrywają koszt uczestnictwa w szkoleniu w wysokości 50 PLN.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego. Termin zgłoszeń: do czwartku 12 marca 2015 r. Weryfikacja i potwierdzenie listy uczestników w piątek 13 marca 2015

W PROGRAMIE AKADEMII:

  • Podstawy organizacyjno-prawne funkcjonowania klubu AZS;
  • Organizacja imprezy sportowej na przykładzie Akademickich Mistrzostw Polski;
  • Debaty: legitymacja i członkostwo w AZS, weryfikacja AMP;
  • Warsztaty: Team Building, Zarządzanie projektem, Przygotowanie oferty sponsorskiej, Relacje z mediami, Wizerunek klubu / wydarzenia AZS w sieci, Wolontariat;
  • Wystąpienia organizatorów powszechnych imprez sportowych;
  • Spotkania integracyjne;
  • Zajęcia sportowe.

PROGRAM AKADEMII

ŚRODA, 18.03.2015

godz. 16.00-18.00 – rejestracja, zakwaterowanie, Hotel Meksyk – AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

18.00-19.00 – kolacja

20.00-22.00 – sesja plenarna, omówienie programu szkolenia, spotkanie z przedstawicielami władz AZS

CZWARTEK, 19.03.2015

8.00-9.00 Śniadanie
9.00-10.30 – formalno-prawne podstawy działalności Akademickiego Związku Sportowego
11.00 – 15.00 – Team Building – warsztaty grupa I
11.00 – 14.30 Akademicki Związek Sportowy – systemy rozgrywek, programy, komunikacja, wizerunek w sieci – grupa II14.30-15.30 – obiad
15.30-19.30 – Team Building – warsztaty grupa II
15.30-19.00 – Akademicki Związek Sportowy – systemy rozgrywek, programy, komunikacja, wizerunek w sieci – grupa I
19.30-20.30 – kolacja
21.00 – spotkanie integracyjne

PIĄTEK, 20.03.2015

8.00-9.00 – Śniadanie
9.00-9.45 – Klub Sportowy AZS-AWF – Maciej Hartfil
9.50 – Od Klubu Kibica do Plus Ligi – Marcin Bańcerowski
10.30 – Test Coopera dla Wszystkich – Rafał Jachimiak
11.10 – Orlen Warsaw Marathon – Łukasz Rosiek
12.00 – Warszawski Maraton Fitness – Anna Lipka
12.45 – 13.30 Obiad
13.30 – Zarządzanie Projektem – Michał Michałowski
14.30 – Relacje z mediami – Jakub Zajdel
15.15 – Relacje sponsorskie – Bogdan Jeziorski
17.00 – wyjazd na mecz AZS Politechnika Warszawska
18.00 – mecz piłki siatkowej AZS Politechnika Warszawska
21.00 – czas wolny

SOBOTA, 21.03.2015

8.00-9.00 – Śniadanie
9.00 – 11.30 – Nasza strategia dla AZS – warsztaty projektowe
11.30 – podsumowanie
12.00 – 13.00 – obiad, zakończenie akademii

UWAGA! Powyższy program może ulec zmianie. Szczegółowe informacje zostaną podane przy rejestracji oraz podczas spotkania organizacyjnego.

PRELEGENCI I PROWADZĄCY

maciej_chudkiewicz

Jestem coachem i trenerem grupowym. Poza wieloma innymi obszarami działalności wspieram organizacje i ludzi z nimi związanych w lepszej pracy, skuteczniejszej działalności i pewniejszym osiąganiu celów. Zapraszam na spotkanie podczas Akademii Liderów AZS. W ramach warsztatów teambuilding poznamy i poćwiczymy skuteczniejsze metody komunikacji, podstawowe metody autoprezentacji, a także socjotechniki z obszaru interpersonalnego.
Ponad wszystko jednak nasze spotkanie będzie doskonałą okazją do lepszego poznania się w ramach AZS i zacieśnienia więzów ku chwale i rozwojowi organizacji oraz ludzi na rzecz których działacie.

MACIEJ CHUDKIEWICZ

TEAM BUILDING
walczak

Jestem wychowankiem AZS. Obecnie działam w branży marketingowej oraz prowadzę działalność związaną z animacją społeczną. Przewodniczę Komisji ds. Promocji przy ZG AZS. Szukam nowych rozwiązań dla organizacji z troską aby ta poza mocnym przywiązaniem do tradycji nie pozostała współcześnie w tyle.

Jedno z kluczowych pytań jakie przedstawię podczas Akademii: Czy powszechne praktyki promocyjne i wizerunkowe stosowane w dużych firmach są zarezerwowane tylko dla nich? Jak wykorzystać je w takiej organizacji jak AZS? Odpowiedzi poszukamy wspólnie. Z pewnością przydadzą się w przyszłym działaniu.

MARIUSZ WALCZAK

WIZERUNEK I SOCIAL MEDIA
jakub

Wywodzę się z branży reklamowej, marketingiem zajmuję się od ponad 10 lat. Jestem współwłaścicielem grupy firm doradczych z zakresu komunikacji marketingowej. Zapraszam na spotkanie podczas Akademii Liderów AZS, na którym opowiem o budowaniu i prowadzeniu skutecznych relacji z mediami, specyfice współpracy z rynkiem mediowym, przygotowywaniu materiałów do pracy z dziennikarzami oraz najbardziej praktycznych narzędziach public relations, które mogą się Wam przydać w codziennej pracy.

JAKUB ZAJDEL

RELACJE Z MEDIAMI
dariusz_piekut

Od początku studiów, a minęło już od tego czasu 21 lat, jestem związany z AZS. Przeszedłem wszystkie szczeble naszej AZS-owskiej kariery. W tym czasie byłem poważnie zaangażowany we wszystkie inicjatywy sportu powszechnego. Udało mi się zbudować rewelacyjny zespół do ich realizacji. Wspólnie mamy na koncie wiele wymyślonych, wdrożonych, z ogromną przyjemnością i z sukcesem zrealizowanych projektów. Nadal mam w głowie mnóstwo pomysłów i myślę, że jestem w stanie nimi zarażać - zapraszam.

Dariusz Piekut - wiceprezes ZG AZS.

DARIUSZ PIEKUT

MISJA, PASJA I ORGANIZACJA
ania

Aktywność fizyczna jest ważnym aspektem mojej pracy zawodowej. Promuję
ruch i aktywny styl życia, zarówno wśród studentów Warszawskiego
Uniwersytetu Medycznego (prowadząc zajęcia Fitness i Studenckie Koło
Naukowe ,,Odnowy Biologicznej``), jak i osób niezwiązanych z uczelnią,
organizując cykliczną imprezę - Warszawski Maraton Fitness.
Podczas spotkania podzielę się doświadczeniami z organizacji imprez
sportowych - od pomysłu, aż po realizację. Zapraszam.

ANNA LIPKA

OD ZAJĘĆ DO MARATONU
fot. Karol Stańczak

Jeśli spodziewacie się twardej wiedzy książkowej... nie znajdziecie jej tutaj. Nie podam Wam też uniwersalnej receptury na sukces Waszego przedsięwzięcia. Może się okazać, że niewiele wyciągniecie z tych zajęć. A może wręcz przeciwnie. Przygotujcie się na zbiór moich doświadczeń z 8 lat pracy na rynku reklamowym, mediowym, eventowym. Stoją za mną setki zrealizowanych projektów o bardzo zróżnicowanym charakterze. I przede wszystkim sporo przemyśleń, którymi chętnie się z Wami podzielę. Zapraszam. Przychodząc - niewiele ryzykujecie.

MICHAŁ MICHAŁOWSKI

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM
mb

Do AZS Politechnika Warszawska trafiłem, bo pojechałem w 2000 roku na obóz do Wilkas... przypadkiem. Opowiem Wam historię, jak pasja i zaangażowanie
doprowadzają do realizacji celów i marzeń. Jak realizacja marzeń i celów powoduje, że stajecie się lepszymi liderami.
Pokażę Wam, że kreowanie nie tylko siebie, ale przede wszystkim swojego
zespołu doprowadzi Was na sam szczyt. Opowiem Wam jak od organizowania Klubu Kibica trafiłem do organizacji meczów na 6000 kibiców.

MARCIN BAŃCEROWSKI

OD KLUBU KIBICA DO PLUS LIGI
rafal.jachimiak

Przygodę z AZS zacząłem właściwie z dniem rozpoczęcia studiów – tj. na obozie adaptacyjnym w Wilkasach. Niepowtarzalna Atmosfera, Zabawa, a to wszystko połączone ze Sportem dało mi niesamowitego kopa energetycznego, chęci do działania, poznawania nowych ludzi i motywacji do realizacji planów. I tym właśnie chciałbym Was zarazić. Opowiem Wam o akcji, którą organizujemy w AZSie od 2010 r. Test Coopera dla Wszystkich – jak z nawet z najprostszego pomysłu stworzyć ogólnopolską akcję.

RAFAŁ JACHIMIAK

TEST COOPERA DLA WSZYSTKICH
hartfil

Od 2009 roku zarządzam najlepszym klubem AZS w kraju. Miałem wtedy zaledwie 28 lat. Cztery lata później, w 2013 roku zostałem najmłodszym prezesem Klubu AZS-AWF Warszawa w jego 64-letniej historii.
To Klub legenda w polskim sporcie, a ja nawet nie marzyłem o tym, że będę tu gdzie jestem dziś. Szkoda, bo może byłbym do tego lepiej przygotowany.
Nie bójcie się mieć marzenia i bądźcie zawsze przygotowani do tego co będzie gdy to marzenie się spełni. Pokażę Wam dlaczego warto poświęcać czas na doskonalenie siebie.

MACIEJ HARTFIL

KLUB SPORTOWY AZS-AWF